SPORTOVNÍ BRÝLE

Sledovat při potápění svět pod vodou, lyžovat, když sněží, plavat v bazénu a přitom sledovat, jestli ti někdo neplave do dráhy - to všechno není dost dobře možné bez kvalitních sportovních brýlí. Nejen, že ochrání vaše oči, ale zcela pohodlně uvidíte všechno co potřebujete. Stačí si jen vybrat!

SPORTOVNÍ BRÝLE  V této kategorii nejsou žádné produkty.

Podkategorie

  • LYŽAŘSKÉ BRÝLE

    Ať už jezdíte na lyžích či na snowboardu, jistě oceníte inovativní lyžařské brýle značky MAGNETICO s jednoduše vyměňovatelnými, kvalitními skly. Uchycení skel na principu magnetu zajišťuje snadnou a rychlou výměnu a odstraňuje riziko jejich poškození jako při klasickém způsobu výměny. Můžete si vybrat z široké nabídky jejich typů., zvolte si barvu skla podle počasí, nezaskočí Vás mraky ani ostré horské sluníčko.

  • PLAVECKÉ BRÝLE

    Plavání se stává v dnešní uspěchané době stále častěji způsobem, jak se udržet v kondici. A abyste si ho užívali opravdu bez jakýchkoliv omezení, jsou základem kvalitní plavecké brýle, do kterých neteče. Antireflexní skla, úprava proti jejich zamlžování, kvalitní materiály a komfortní zapínání - to všechno u nás najdete!!

  • POTÁPĚČSKÉ BRÝLE

    V dnešní době si potápění nachází stále více příznivců - ponořit se do světa ticha, relaxovat a sledovat dění pod hladinou.. Člověk nutně nepotřebuje drahou potápěčskou výbavu, ale to bez čeho se určitě neobejde, jsou kvalitní potápěčské brýle. Ty, které nabízíme jsou určeny právě pro ty, kteří dávají přednost potápění na nádech a šnorchlování.