OFFICIAL LICENSED PRODUCT

S radostí vám můžeme oznámit, že jsme se stali výhradními dodavateli určitého sortimentu zboží legendární značky Ferrari v České republice. Široký sortiment velmi zajímavého, kvalitně propracovaného a designově skvěle působícího zboží zahrnuje skateboardy, longboardy, koloběžky, brusle na zimu i léto, či fotbalové míče a to jak pro dospělé, tak ...

S radostí vám můžeme oznámit, že jsme se stali výhradními dodavateli určitého sortimentu zboží legendární značky Ferrari v České republice. Široký sortiment velmi zajímavého, kvalitně propracovaného a designově skvěle působícího zboží zahrnuje skateboardy, longboardy, koloběžky, brusle na zimu i léto, či fotbalové míče a to jak pro dospělé, tak pro nejmenší.

Více

OFFICIAL LICENSED PRODUCT  V této kategorii nejsou žádné produkty.

Podkategorie

 • Skateboard

  Už je to hezkých pár let, kdy někdo vymyslel přidělat na prkénko kolečka a udělalat z něj zdroj zábavy a způsob dopravy. Od té doby se objevilo mnoho typů, moderlů a variant, o pohon se už také nemusí starat pouze lidská síla, ale existují i varianty na pohon elektrický. Prostě spousty možností vybrat si to, které vám bude nejvíc vyhovovat. Takže stačí jen kliknout a v klidu vybírat.

 • Skate

  Stále více lidí nachází zálibu v jízdě na bruslích a nepotřebujete k tomu speciální bruslařské nebo cyklistické stezky, které rostou jako houby po dešti. Stačí i běžná asfaltová cesta a můžete vyrazit. Vyberte si mezi brusleme pro ty nejmenší, starší, dospělé. Nejdete zde i karbonové brusle té nejvyšší třídy určené pro opravdové profesionály. A až přijde zima, můžeme vám nabídnout i brusle na led. Vyberte si!

 • Koloběžky

  Hektická doba, ulice plné aut, dopravní zácpy, nervozní řidiči - to je dnešní situace na silnicích. Proto stále více lidí volí alternativní způsoby dopravy. Dostat se snadno a rychle kam potřebuji, vyhnout se silnici. Potom je tedy jasnou volbou použít koloběžku. Vybrat si můžete mezi různou velikostí kol, normální nebo rychlou elektrickou koloběžkou, některé modely lehce uložíte batohu. Stačí si jen vybrat tu, která vám nejvíc vyhovuje.

 • Helmy a chrániče

  Bezpečí vás i vašich blízkých je prioritou. Sport sice lidem prospívá a zdraví utužuje, ale přesto se nevyhnete karambolům, které ke sportu patří, a které se vám občas přihodí, ať již při jízdě na kole, skateboardu nebo na bruslích. Proto je právě kvalitní ochrana tím, co bychom neměli rozhodně podcenit.

 • Míče

  Stejně jako patří k Itálii značka Ferrari, stejně tak si každý vybaví italský fotbal a slavné fotbalové kluby.Proto se spojení fotbalu a Feffari jednoznačně nabízí. Několik modelů míčů různých velikostí a barev v designu, který každý okamžitě pozná. Takže pokud se nemůžete prohánět s legendárním vozem po silnici, dopřejte si ten zážitek alespoň na fotbalovém hřišti s míčem s logem značky Ferrari.