Hoverboardy offroad 10"

Poctivá klasika. MAGNETICO N3 a MAGNETICO N4, dvě nejprodávanější modelové řady offroadových 10" hoverboardů. Díky průměru kol zvládají i překážky na cestě a jsou vhodné do lehčího terénu. Liší se pouze designem kol a gumových nášlapů. Dodávány s taškou a bluetooth reproduktorem.

Hoverboardy offroad 10"  Existují produkty 16.

Podkategorie

 • MAGNETICO N3 10"

  Poctivá klasika, nejprodávanější modelová řada offroadových hoverboardů. Díky velkému průměru kol se dostávají přes překážky na cestě a jsou, mimo jiné i díky nafukovacím kolům, vhodné do terému. Dodáváme s mnoha barevných variantách za skvělé ceny! Stejně jako všechny ostatní modely jsou osazeny těmi nejkvalitnějšími komponentami, odzkoušenými a ocertifikovanými pro EU. 

 • MAGNETICO N4 10"

  Modelová řada vycházející z modelové řady N3, od které se liší zakapotovanými disky kol v barvě stroje a upravenými nášlapy, které jsou zapuštěné a barevně tak více ladí s barvou stroje. Jinak funkční vlastnosti, výbava a součástky, stejně jako použití stroje jsou jako u modelu N3. 

 • MAGNETICO P8 10"

  Představujeme Vám novou modelovou řadu hoverboardů vyznačující se elegantním designem, při jejichž vzniku se designéři inspirovali elegancí luxusních automobilů s důrazem na zvýraznění prvku nepřehlédnutelného chladiče a výrazných světel. Díky zachování velikosti kol 10´se však tyto modely vyjímají nejen na asfaltové silnici, ale neztratí se ani v nerovném terénu.

  Chcete být výjimeční? Rozhodně doporučujeme!!

Zobrazují se 1 -16 ze 16 položek
Zobrazují se 1 -16 ze 16 položek