DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA

Doprava po celé České i Slovenské republice ZDARMA při nákupu nad 2000,-Kč / 80 EURO 

* Kurýrní služba

Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem a s důrazem na spolehlivost doručení, zejména v době zvýšeného náporu v předvánočním období, nám jako jasná volba při výběru dopravce vyšla společnost GLS, která ani v době, kdy doručování zásilek u jiných přepravců nabíralo závratné zpoždění, nepřestala reálně garantovat dobu doručení na území ČR do dvou dnů, v zahraničí do tří dnů.

         

Kurýr společnosti Vás před doručením zásilky informuje o přibližném čase doručení, stejnou informaci zasílá společnost GLS i na Váš email, ve většině případů před doručením ještě zavolá.

Nacházíte se na jiné adrese, máte důležitou schůzku, ze které se nemůžete uvolnit a zásilku převzít? Nevadí – právě pro Vás je připravena služba uložení zásilky na ParcelShopu. 

   

Po obdržení zprávy od kurýra, že Vás nezastihl na Vaší adrese a nemohl Vám zásilku doručit, mu můžete v okamžiku, kdy Vám bude jasné, že bude obtížné doručit Vám zásilku i v další dny, zavolat a dohodnout si s ním, aby Vám zásilku zanechal v ParcelShopu, kde si ji vyzvednete tak, jak Vám to bude časově vyhovovat. Zásilka je zde uložena nejméně po dobu jednoho týdne, dle individuální domluvy i delší dobu.

Seznam ParcelShopů zde : https://gls-group.eu/CZ/cs/seznam-parcelshopu

* Osobní doručení

Ani GLS služba Vám nedoručí všechno – u objemnějších zásilek nebo zásilek nad 50kg doručujeme individuálně po domluvě s Vámi, kdy si spolu domluvíme čas a místo doručení.

PLATBA

* Dobírkou         

Zboží uhradíte při převzetí kurýrovi GLS, který Vám bude zásilku předávat.

* Bankovní převod

Zboží uhradíte prostřednictvím internetového bankovnictví. Po provedení objednávky Vám zašlete peníze na náš bankovní účet, jako variabilní symbol uvedete číslo Vaší objednávky. Po obdržení platby Vám zboží okamžitě odešleme. V případě, že zvolíte tento způsob platby, není Vám účtován poplatek za dobírku.

* Hotově při osobním doručení

Při osobním doručení lze zboží uhradit pouze v hotovosti. Jsme registrování k EET a dle zákona o evidenci tržeb č. 112/2016 Sb Vám vystavíme za Vaši platbu účtenku.