Hoverboard off road Blue galaxy

Bratříček modelu Galaxy, temné barvy Galaxy jsou nahrazeny modrou snad všech odstínů, od světlé až po ty nejtmavší a mezi celou tou záplavou probleskují hvězdy i celá souhvězdí.

Více detailů


info v obchodě

Datum dostupnosti: 2020-12-15

4 399 Kč

Datový list

Motor/motory 2*350W/36V
Baterie Lithiová 36V, 4400mAh
Doba nabíjení max 2 hodiny
Dojezd 10km při optimálním terénu a jízdě
Maximální rychlost 15 km/h
Úhel stoupání 20°
Nosnost 90kg
Velikost kol 25.4cm (10")

Více informací

MAGNETICO N4 - 10" designová varianta modelu N3  

Hoverboard, který zvládá asfaltku i mírný terén s překážkami, kde jiný neprojede, prostě poctivý pracant!

Modrá obloha na dosah


Modrý bratříček modelu Galaxy,temné barvy Galaxy jsou nahrazeny modrou snad všech možných odstínů, od světlé až po ty nejtmavší a mezi celou tou záplavou probleskují hvězdy i celá souhvězdí.Něco pro ty,pro které je pohled na modrou oblohu příjemnou a uklidňující činností,uvolněním od stresu a starostí všedního dne.

Nejen pro milovníky modré oblohy a dalekých souhvězdí je určen model MAGNETICO Blue Galaxy 10".

Rychlost až 18km/hod a dojezd v průměru 15km, to vše zprostředkované vysoce kvalitní 36V 4400mAh baterií napájející a pohánějící dva motory, každý o výkonu 350W. Motory jsou ukryté v kolech, které jsou obutá do kvalitních, do terénu určených nafukovacích pneumatik.

Tento stroj potěší oko každého romantika svým designem v barvě modré oblohy se spoustou souhvězdí. Vysoce kvalitní gyroskopická, stroj řídící soustava jednoho hlavního a dvou postranních čipů, zajišťuje stabilitu při jízdě a jeho snadné ovládání, reaguje na každý váš pohyb.

Nácvik rozjetí a zastavení stroje i samotná jízda je otázkou několika minut a brzy s pro vás jízda na něm stane stejně přirozenou jako chůze.

Stejně jako všechny ostatní modely je osazen těmi nejkvalitnějšími komponentami, odzkoušenými a ocertifikovanými pro EU.

Vestavěný bluetooth reproduktor + taška.


Manuál ke stažení: Magnetico N4

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

4 další produkty ve stejné kategorii