Hoverboard offroad Malý Gangster - 10" kola (vestavěný bluetooth reproduktor + taška)

Další z velké rodiny 10“ offroadů, určený těm, kteří nemají rádi křiklavé barvy, oblíbili si drsnější a temnější styl, tajemno.

Více detailů

do 2 dnů.
SKLADEM

4 399 Kč

Datový list

Rozměr stroje 63cm * 29cm * 28cm
Hmotnost 12kg
Motor/motory 2*350W/36V
Baterie Lithiová 36V, 4400mAh
Doba nabíjení max 2 hodiny
Dojezd 10km při optimálním terénu a jízdě
Maximální rychlost 15 km/h
Úhel stoupání 20°
Nosnost 90kg
Velikost kol 25.4cm (10")

Více informací

Hoverboard Malý Gangster - 10" designová varianta modelu N3  


Hoverboard, který zvládá asfaltku i mírný terén s překážkami, kde jiný neprojede, prostě poctivý pracant!


Model s nádechem tajemna


Černá, červená, bílá, tajemné nápisy a znaky, symbol lebky, takový je mysteriózní hoverboard Malý Gangster, určený těm, kteří přemýšlí o tajemnu a mysticismu, kteří se nebojí v noci vydat na tajemná temná místa, do tmavého hradu, opuštěného kostela. A bude to jistě mnohem komfortnější a rychlejší, pokud se tam vydají na novém hoverboardu Malý Gangster.

Kvalitní offroadový stroj v jehož těle se ukrývá vysoce kvalitní 36V 4400mAh baterie napájející a pohánějící dva motory, každý o výkonu 350W. Motory jsou ukryté v kolech, které jsou obuté do kvalitních, do terénu určených nafukovacích pneumatik. Průměr kol umožňuje zvládat vyšší překážky a proto si MAGNETICO Multico red 10" poradí i s mírnějším terénem.

Gyroskopický balanční systém není třeba představovat - je zodpovědný za to, že rozjedete stroj až 18km/hod je nakláněním vašeho těla, na které stroj reaguje.

Stejně jako všechny ostatní modely je osazen těmi nejkvalitnějšími komponentami, odzkoušenými a ocertifikovanými pro EU.

Vestavěný bluetooth reproduktor + taška.


Manuál ke stažení: Magnetico N4

13 další produkty ve stejné kategorii