Hoverboard offroad Galaxy 10"

V barvách a provedení dalekých galaxií - to je model MAGNETICO Galaxy, který je dalším z rodiny offroadových hoverboardů na 10" kolech, které se neztratí ani v terénu. 

Více detailů


info v obchodě

4 399 Kč

Datový list

Motor/motory 2*350W/36V
Baterie Lithiová 36V, 4400mAh
Doba nabíjení max 2 hodiny
Dojezd 10km při optimálním terénu a jízdě
Maximální rychlost 15 km/h
Úhel stoupání 20°
Nosnost 90kg
Velikost kol 25.4cm (10")

Více informací

MAGNETICO - 10" designová varianta modelu  


Hoverboard, který zvládá asfaltku i mírný terén s překážkami, kde jiný neprojede, prostě poctivý pracant!


Pozdrav z dalekých galaxií


Model MAGNETICO Galaxy je určen a graficky navržen právě pro ty, pro které tajemství dalekých galaxií, milióny hvězd v nich, mléčné dráhy a černé díry je častým námětem jejich myšlenek. Při pohledu si tohle všechno znovu představíte, zatoužíte vědět... zda tam někde, miliony světelných let daleko, nepřemýšlí třeba zrovna někdo(něco?) o tom samém A při jízdě na něm si můžete představovat, že tohle všechno objevujete.

Kvalitní offroadový stroj v jehož těle se ukrývá vysoce kvalitní 36V 4400mAh baterie napájející a pohánějící dva motory, každý o výkonu 350W. Motory jsou ukryté v kolech, které jsou obuté do kvalitních, do terénu určených nafukovacích pneumatik. Průměr kol umožňuje zvládat vyšší překážky a proto si MAGNETICO Galaxy10" poradí i s mírnějším terénem.

Gyroskopický balanční systém není třeba představovat - je zodpovědný za to, že rozjedete stroj až 18km/hod je nakláněním vašeho těla, na které stroj reaguje.

Zakapotovaná kola ve stejném designu dodávají stroji až "nadpozemskou" eleganci a ať s ním přijedete kamkoliv, rozhodně ostudu neuděláte,

Stejně jako všechny ostatní modely je osazen těmi nejkvalitnějšími komponentami, odzkoušenými a ocertifikovanými pro EU.

Vestavěný bluetooth reproduktor + taška.Manuál ke stažení: Magnetico N4

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

13 další produkty ve stejné kategorii