Létající spiner

Zábava pro volné chvíle, vymyslete si své vlastní triky, vlastní soutěže s novinkou, která právě přichází na trh. Létající spiner,který prověří vaší šikovnost a postřech. Vhodný pro volné chvíle doma i v přírodě.

Více detailů

do 2 dnů.
SKLADEM

320 Kč

-60%

799 Kč

Datový list

Hmotnost 17g
Baterie Polymer 5V,180mAh
Doba nabíjení 18 minut
Rozměr 83.5mm * 76.8mm * 22.5mm
Životnost baterie 4 minuty

Více informací

Zapomeňte na spinery - teď je tu létající spiner!

Hodiny zábavy, trénink koordinace a šikovnosti

Nudíte se, hledáte něco na ukrácení dlouhé chvíle, na procvičení vašeho postřehu a koordinace? Létající spiner je novinka, která vám toto všechno nabízí. Nudíš se? Vyzkoušej si některý z několika režimů, které jsou k dispozici - např.režim boomerang vyžadující správný náklon spineru, aby se po vypuštění vrátil zpět k vám a vy se ho naučili zase chytit mezi prsty. Další z režimů je režim pozastavení ve vzduch, kdy po opatrném puštění stroje z vodorovné polohy zůstane viset ve vzduchu. Při režimu nízké výšky po navolení nejnižší úrovně zdvihu pomocí tlačítka spiner klesne na nízkou výšku na které se bude držet. Zkuste si najít i své vlastní triky a pochlubte se s nimi!
mnxmnmxcvn
 
hjhjhadsjad
Nechcete si hrát se spinerem sami? Pozvěte si kamarády a zkuste si navzájem spinery posílat mezi sebou nebo si s nimi poměřte svou šikovnost a schopnost spiner ovládat.
ccbvcbv
bnXBnBXN
bcbcbv
Nesmíte zapomenout hlavně na jednu věc - před vypuštěním musíte spiner udržovat v poloze, kdy jsou ovládací tkačítka na spodní straně spineru. Po spuštění a aktivaci motorku je délka doby letu 15 sekund, novou aktivaci provedete opětovným uchopením mezi prsty a roztočením - rozsvítí se modré LED světélko a můžete pokračovat. Podle intenzity LED světla poznáte také úroveň nabití.
Snadná je také regulace rychlosti stoupání nebo klesání stroje - pomocí dvou tlačítek si ji podle úrovně a schopnosti spiner ovládat snadno navolíte, pokud se učíte zvolíte nízkou rychlost a lehčí ovládání, pokud jste profík, jistě ho dokážete zvládnou i při jeho vyšší rychlosti.
Čistá doba letu je okolo 4 minut, doba nabíjení maximálně 20 minut.
Pokud ale chcete, lze spiner používat i jako klasický spiner a relaxovat a točit s ním mezi prsty i pokud není nabitý.
Nevyhovuje vám jeho černá barva, nevadí, vybrat si můžete červený, bílý nebo modrý.
Nazapomeňte - vždy nabíjejte spiner pokud je vypnutý!!
Věříme, že si s létajícím spinerem užijete spoustu zábavy, a že zlepší váš postřech a šikovnost.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

2 další produkty ve stejné kategorii