FERRARI - brand se sedmdesátiletou tradicí!
FERRARI  -  brand  se  sedmdesátiletou             tradicí!
autor : lukasibilinec

Stát se majitelem značky Ferrari? Splňte si svůj sen!

Co je pro nás Itálie - země, která pro mnohé z nás představuje oblíbenou turistickou destinaci, místo pro trávení dovolené, ať již relaxací u moře, surfováním na známých jezerech nebo poznáváním mnoha světově proslulých památek. Ale také země, ke které již neodmyslitelně patří luxusní automobily. Známí značky jako Lamborghini, Alfa Romeo, Maserati, ale hlavně ta nejznámnější a nejproslulejší z nich - Feffari, značka se vzpínajícím se koněm ve znaku, symbolizovaná typicky červenou barvou.
Vzhledem k ceně vozu je pro většinu z nás pouze nedostižným snem. Přesto dnes můžete mít tuto značku doma, říkat " jedu se projet na svém Ferrari".
Ve spolupráci s výrobcem sportovního zboží, po poskytnutí oficiální licenece na použití jména a loga Ferrari a po získání exkluzivního zastoupení tohoto sortimentu od jeho výrobce pro trh České a Slovenské republiky, Vám přinášíme širokou škálu produktů - helmy, chrániče, koloběžky, skateboardy, brusle. A protože k Itálii neodmyslitelně patří fotbal, také exkluzivní fotbalové míče ve Ferrari designu. Vzhledem k výjimečnosti značky poskytuje firma Ferrari právo použití svých znaků a jména na tento typ výrobků vždy pouze jednomu jedinému výrobci na světě a to na dobu pěti let, v tomto případě od roku 2017 do roku 2021. 
Je nám ctí, že můžeme tuto legendární značku prostřednictvím vybraných produktů nabídnout také Vám.