VYMĚŇTE SVŮJ STARÝ HOVERBOARD ZA NOVÝ A POMOZTE DĚTEM!
VYMĚŇTE SVŮJ STARÝ HOVERBOARD ZA NOVÝ A POMOZTE DĚTEM!
autor : lukasibilinec

2 v 1 - využijte naší výhodnou akci a pomáhejte

Sportovnívychytávky.cz vám nabízejí jedinečnou možnost, jak obměnit svůj “vozový park” hoverboardů a udělat při tom dobrou věc a přinést radost dětem z dětských domovů.

Váš hoverboard už nevypadá úplně v pohodě, servis, který jste oslovili vám jeho opravu spočítal na pár tisíc ?

Pak pro Vás máme řešení - až do konce prázdnin máte u nás možnost vyměnit v našem e-shopu svůj starý hoverboard za nový za cenu, která může být mnohem lepší, než oprava vašeho starého stroje v servisu! Za cenu, za kterou vám jinde váš starý stroj opraví, u nás dostanete úplně nový stroj!

A že váš starý stroj není třeba 10" offroad? To vůbec nevadí - nový hoverboard dostanete i za váš starý 6,5" nebo 8" model.

Za modely Hoverboard Offroad Magnetico N3 a Hoverboard Offroad Magnetico N4 v takovém případě zaplatíte jen 2 999,- Kč.

Za modely Mini Segway Magnetico P8 při výměně zaplatíte pouze  3999,- Kč.Jak pomůžete?

Vaše opotřebované stroje na vlastní náklady opravíme a darujeme dětem do dětských domovů!Jak na to?

Při objednávce zadejte kód VYMENA1* pro modely N3 & N4 a kód VYMENA2* pro modely P8. Bude vám účtována cena po slevě. Následně se s vámi spojíme a domluvíme podmínky převzetí vašeho starého přístroje.


Kde můžete stroj vyměnit a zároveň si užít?

Nemáte program na  víkend, nevíte co s volným časem? Místem, kde lze přístroj vyměnit a zároveň si užít a vyzkoušet plno atrakcí a strávit příjemný den v hezkém prostředí je DUHOVÝ PARK ležící nedaleko od Prahy směrem na Kolín v obci Třebovle. Stojí za to navštívit ho s celou rodinou, nudit se určitě nebudete!!

*Nárok na slevu, získanou zadáním slevových kuponů VYMENA1 a VYMENA2 bude uplatněn jen při splnění podmínek akce, tedy výměně starého Segwaye za nový. Zároveň tím souhlasíte, že váš starý stroj přechází do našeho vlastnictví*