Hoverboard Offroad GRAFFITI

Graffiti - nejprodávanější model offroadových hoverboardů. Díky 10" nafukovacím kolům se dostává přes větší překážky nejen na rovné asfaltové cestě ale i v členitém terénu.

Více detailů


info v obchodě

4 399 Kč

Datový list

Motor/motory 2*350W/36V
Baterie Lithiová 36V, 4400mAh
Doba nabíjení max 2 hodiny
Dojezd 10km při optimálním terénu a jízdě
Úhel stoupání 20°
Nosnost 90kg
Velikost kol 25.4cm (10")

Více informací

GRAFITTI 10" offroadový hoverboard


Hoverboard, který zvládá asfaltku i mírný terén s překážkami, kde jiný neprojede, prostě poctivý pracant!


Dlouhodobě nejprodávanější design


Graffiti – co říci k této offroadové klasice… Nejprodávanější barevná varianta hoverboardu zřejmě u všech e-shopů. Oblíbená jak u kluků a mužů, tak dívek i žen. Model, který jakoby chtěl říct – jsem rebel, nezávislý, svobodný, stejně jako styl, který představuje. Proto bylo volbou nabízet příslušenství k hoverboardům, kromě černé klasiky, také v této barevné variantě.

Výkon a kvalita


Síla na kolech, zprostředkovaná vysoce kvalitní 36V 4400mAh baterií napájející a pohánějící dva motory, každý o výkonu 350W. Motory jsou ukryté v kolech, které jsou obutá do kvalitních, do terénu určených nafukovacích pneumatik.

Vysoce kvalitní gyroskopická, stroj řídící soustava jednoho hlavního a dvou postranních čipů, zajišťuje stabilitu při jízdě a jeho snadné ovládání, reaguje na každý váš pohyb. Nácvik rozjetí a zastavení stroje i samotná jízda je otázkou několika minut a v několika příštích dnech už jízdíte a ovládáte stroj, jakoby jste se na něm narodili.

Vestavěný bluetooth reproduktor + taška.
 


Manuál ke stažení: Magnetico N3

20 další produkty ve stejné kategorii